İftihar Abidemiz Efendimiz.. (on-line) ANINDA DİNLE !

Arkadaşlar biliyorum çok da güncel değil ama paylaşmak istedim inşallah istifade edersiniz...

Seckin sanatcilarimizin yorumladigi elit ilahilerden olusan guzel bir calisma.
Boyle guzel bir ise onayak olmasi sebebi ile erhan guleryuz'ü tebrik ediyorum...

http://www.musicwebtown.com/community/player/flashplayer/xspf_player.swf?autoplay=true&repeat_playlist=true&playlist_url=http://www.musicwebtown.com/mcnn/playlists/221897/221897.xspf

Albümün geliriyle de Doğu'daki illere, çocukların ücretsiz eğitim görebileceği tam 11 okul açılacakdı. Albümü seslendiren her sanatçının adına güney ve doğu illerinde birer okul açılacakdı. Yapılan araştırmalar neticesinde 300-350 kişinin eğitim alabileceği bir okul için yaklaşık 100 bin YTL gerekiyor. 11 okul için rakam 1.100 milyon YTL'ye çıkıyor. Yaklaşık 6 ay önce tamamlanan albümün çıkışı için özellikle kutlu doğum ayı beklenmiş ki bu ayın bereketinden istifade edilebilsin. Zaten albüm piyasadaki albümlerden daha düşük bir fiyatla (5-6 YTL gibi) satışa sunuldu. Hem daha fazla kitlelere ulaşmak hem de tirajını yüksek tutmak için. 500 bin kişinin albümü almasıyla proje amacına ulaşmış oluyor.

Prodüktör ve sanatçılarla röportaj : [url=http://www.video75.com/vd.php?i=k66232&kutlu-dogum-sanatci-iftihar-abidemiz-efendimiz]izlemek için tıkla[/url]Albümde hangi ilahi kimler okudu ?

Ahmet Özhan: ‘Ay Yüzlüm’

Muazzez Ersoy: ‘Dün Gece’

Hakan Altun: ‘Âşık Oldum Muhammed’e’

Funda Arar: ‘O Gece Sendin Gelen’

Orhan Haklamaz: ‘Güllerin Efendisi’

Zara: ‘Sevdim Seni’

Fatih Kısaparmak: ‘Seni Buldum’

Erhan Güleryüz: ‘Size’

Murat Göğebakan: ‘Sultanım’

Uğur Işılak: ‘Bir Damla Olsan’

Ferdi Tayfur: ‘ Ay Doğdu Üzerimize’


(Arkadaşlar ben tanıtmak amacıyla paylaşıyorum fakat satın almanızı tavsiye ederim böyle güzel bir çalışmada sizin de tuzununz olsun )
  • mcnn38
  • 5.229

Konular