Hakan Kenan Hoca

Merhaba arkadaşlar,

Ülkemizde cin büyü işlerini bilmeyen yoktur. Ya okul yıllarında cin çağırma seanslarına katılmış veya yapan arkadaşlarımızı duymuşuzdur.

Maalesef günümüzde de hemen hemen her ailede büyüye maruz kalmış insanları duyuyoruz. Hayatı mahvolanlar, yuvası dağılanlar, işleri tepe taklak olanlar, intihara kalkışanlar, şizofreni olanlar ve daha bir çok kişi büyülerden dolayı çaresiz durumda.

Yine bir çoğu da gezmedikleri hoca kalmamış ve mağdur edilmiş durumdalar. Türkiye'de bu iş gerçekten çok yaygın ve sayısız hoca, medyum var.

Bizimde başımıza böyle bir durum geldi ve arayış içindeyken öyle biriyle tanıştık ki gerçekten şok olduk. www.hakankenanhoca.com adresinden ulaştığımız Hakan Hoca bizi şok etti. Biz Ankara'da oturuyoruz, Hakan Kenan Hoca'ya ulaştık bir şekilde, kendisini Yazar Kursad Berkkan'ın videolarından tanıdım.

İnanılmaz şeyler yapıyor, bana geçmişimde yaşadığım herşeyi takır takır anlattı, arabamın rengini, 7 yıl önce geçirdiğim kazayı, maddi sorunlarımın hepsini bildi.

Asıl beni şok eden ise, evimizin ardiyesine kötü niyetli birinin gizlediği içinde iğneler batırılmış olan muskayı buldurması oldu. Yahu bu nasıl olabilir ? Hakan Kenan Hoca istanbul'da biz ise İzmir'den kendisini www.hakankenanhoca.com adresinden aradık telefonunu bulup. Hayatta da tanımam etmem. Ama şak diye muskayı buldurdu. Sonrasında büyümüzü çözmek için özel işlemler yaptı.

Allah ondan razı olsun şimdi oldukça rahatız ve çok memnun olduk. Bizim gibi mağdur olanlar var ise Hakan Kenan Hoca'dan şaşmasınlar. Bu adam bu konu da profesyonel gerçekten.

www.hakankenanhoca.com internet sitesinden hakan kenan hocaya ulaşabilirsiniz.

Konular