Rapidshare'in En Büyük Rakibinden Müthiş Yenilikler

Rapidshare'nin sürekli getirdiği yeniliklere, alternatif dosya paylaşım sitesi Divshare'den karşılık geldi. Divshare.com, Rapid'den farklı olarak ne avantajlar sağlıyor?
Divshare.com, ücretsiz üyeler dahil kayıt olanlara verdiği "Dashboard" adlı sistemin arayüzünü değiştirerek, Rapidshare'in ataklarına sessiz kalmayacağını ortaya koydu. Daha önce sınırsız alan ve bant genişliği veren site, bilişim dergilerinde reklam edilince, bu sınırsızlıktan vazgeçmek durumunda kaldı. Dosyaları sonsuza kadar saklama sözünü tutan Divshare, hızı ve kolay kullanımlı arayüzüyle dikkat çekiyor.
Oynatıcınız da Divshare'dan
MP3 veya Flash videolarınızı yüklediğinizde doğrudan oynatıcı veren Divshare, şu an için ücretsiz kullanıcılarda 5 GB dosya saklama alanı ve ayda 50 GB bant genişliği sunuyor. Hızları tatmin edici oranda indirme ve yükleme hizmeti veren Divshare, ücretsiz kullanıcılardan 15 saniyelik bir bekleme süresi istiyor.
Site aynı zamanda Drag and Drop özelliği sayesinde dosyalarınızı sürükle bırak yöntemiyle yüklemenize de olanak sunuyor. Tek seferde 200 MB dosya yükleme imkanı veren site, güvenilir, ücretsiz ve hızlı bir dosya yükleme sitesi arayanlara çözüm olacak gibi görünüyor.
[URL=http://img13.imageshack.us/my.php?image=no9ees7016119ux1.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5788/no9ees7016119ux1.th.jpg[/img][/URL]