Facebook Hesabını TAMAMEN Silmek İsteyenler

[color=blue]Facebook[/color] Hesaplarınızı Silememekten Yakınıyorsunuz, Herkesin Söyledigi Tek Şey Hesabımızı Sadece Dondurabiliyoruz Ama Kesinlikle Silemiyoruz Hatta Bir Arkadas Gelmiş Yorumlarında Belirtmiş Demiş ki “Siz Nasıl Site Yapmışsınız Silemiyoruz Diye :) ” Dostum Siteyi Ben Yapmadım [color=brown]Mark[/color] Abinle Konuş Dedim Artık Sonrası Ne Olur Bilemem Konumuza Hemen dönelim Arkadaşlar Biliyorsunuz ki [b]Facebook Gizlilik Koşulları[/b]nı Tekrar Gözden Geçirdi Bu Anlamda Birçogunuzun Bilmedigi Bizlere Mesaj Yollamaktan Usanmayan Siz Degerli Facebook Türkiye Kullanıcıları (Çok mu Uzattım) :) Sonunda Facebook Hesabınızı Tamamen Silebileceksiniz. Yanlız Yanlız Yanlız .. Bunu Sakın Hesabı Dondurmak Falan Sanmayın Kalıcı Birşey Olup Geri Dönüşü Olmamaktadır.
Bir daha Facebook’u kullanmayacağınızı düşünüyorsanız ve hesabınızın silinmesini istiyorsanız, bunu sizin için halledebiliriz. Fakat bu işlemden sonra hesabınızın tekrar etkinleştirilemeyeceğini, ayrıca eklediğiniz bilgi veya içeriklere erişemeyeceğinizi hatırlatırız. Hesabınızı silmek istiyorsanız, “Gönder” düğmesine tıklayın.
Bu Yazıyı Okuduktan Sonra Hesabınızı Tamamen Silmek Konusunda Kararlıysanız [url=https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account][color=red][b]BURADAN[/b][/color][/url] Silebilirsiniz.

[url]http://www.talebeyurdu.net/node/736[/url]
[url]http://www.tr-facebook.net[/url] - hhmercan